درباره کاویان چرم

کاویان نه یک فروشگاه اینترنتی صرف،  بلکه یک دهکده چرمی در حوزه خوداشتغالی و کارآفرینی چرم دوزی است. این سایت برخواسته از شور جوانانی است که با پشتکار فراوان به دنبال تجهیز هموطنان به سلاح کار و فعالیت می‌باشند. این مجموعه در سال 1397 با مدیریت علی فیضی پور فعالیت خود را از شیوه سنتی به شیوه نوین تغییر داده و فعالیت رسانه‌ای خود را در شبکه‌های اجتماعی و وبسایت کاویان چرم آغاز کرد.

آموزش چرم دوزی

قصد ما در مجموعه کاویان چرم این است که صفر تا صد چرم دوزی را با تکیه بر اساتید با تجربه‌ای که در اختیار داریم به شما آموزش دهیم. آموزش‌های کاویان با کیفیت بالا و رعایت استاندارد‌های تولید ویدئوهای آموزشی تهیه می‌شوند. این ویدیوها به گونه‌ای هستند که هنرجو به تمام زوایای کار احاطه داشته و انجام مراحل کار را در نماهای مختلف که در تدوین به یکدیگر کات می‌خورند به وضوح می‌بیند.

کیفیت بالای نور و تصویر، کیفیت بالای صدا و پوشش مناسب اساتید از دیگر استانداردهای آموزش‌های کاویان چرم می‌باشد.

پشتیبانی پس از آموزش و رفع اشکال توسط اساتید در تمامی دوره‌ها رعایت شده و هنرجوها تا مرحله رسیدن به نتایج مطلوب همراهی می‌شوند.

ابزار و یراق آلات چرم دوزی

خبر خوب این است که کاویان چرم مجموعه بزرگی از ابزار و یراق آلات چرم دوزی را در اختیار شما عزیزان گذاشته است . این ابزار و یراق آلات روزانه در حال گسترش و تکامل هستند و به جرات می‌توان گفت که سایت کاویان چرم با در اختیار داشتن منبع بزرگی از ابزار چرم دوزی و یراق آلات، بزرگترین سایت ایرانی در این زمینه بوده و دارای متنوع‌ترین دسته‌بندی‌ها در این زمینه می‌باشد.

الگوهای آماده چرم دوزی

الگوهای آماده کیف‌های چرمی یکی از مایحتاج چرم دوزان است که قسمتی مجزا را در سایت کاویان به خود اختصاص داده است. با تهیه الگوهای کاویان، دو فایل پی دی اف و کورل در اختیار شما قرار می‌گیرد که به حساب کاربری شما اضافه شده و در هر زمان می‌توانید با ورود به اکانت کاربری خود به آنها دسترسی داشته و دانلود کنید.

فایل پی دی اف برای پرینت بر روی کاغذ و تهیه الگوی مقوایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. فایل کورل نیز برای ارسال به اپراتور دستگاه برش لیزری تهیه شده تا چرمتان را بر اساس الگو و با کمترین دور ریز برش بزنید.

محصولات چرمی

بخش دیگری از سایت کاویان اختصاص به فروش محصولات چرمی با کیفیت داشته و از کمربند تا کیف و کفش را شامل می‌شود.