سایت کاویان چرم سالیان سال در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی کنار کاربران وفادار خود بوده و صادقانه در راستای آموزش و تامین ابزارها و محصولات آنان گام برداشته است. اما آنچه در ایفای بهتر و دقیق‌تر این نقش به ما کمک کرده است، پایبندی به قوانینی بوده که خود ما در وهله اول رعایت آن را وظیفه خودمان دانسته‌ایم. لذا پایبندی به این قوانین از طرف کاربران نیز، انتظار بحق کاویان می‌باشد.

وظایفی ما در قبال شما

وب‌سایت رسمی کاویان چرم با نام دامنه رسمی www.kavianleather.com تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می‌باشد. هر گونه سواستفاده از این دامنه طبق مقررات قانونی جرم بوده و پیگرد قانونی دارد.

برای تک تک فعالیت‌هایی که در کاویان چرم انجام می‌شود مجوزهای لازم گرفته شده است. این سایت به صورت قانونی و طبق قوانین تجارت الکترونیک تمام مراحل لازم را در فرایند خرید، اعم از صدور فاکتور رسمی و … را انجام می‌دهد.

آموزشگاه و فروشگاه اینترنتی کاویان چرم متعهد می‌شود از تمامی اطلاعات شخصی کاربران خود محافظت نموده و آنها را در اختیار هیچ شخص و یا سازمان ثالثی قرار ندهد.

در صورتی بروز هر گونه اشکال در فرآیند خرید برای خریداران محترم (مشکلاتی از قبیل: عدم ارسال به موقع کالا،‌ عدم تطابق کالای ثبت شده با کالای دریافت شده، عدم صداقت فروشگاه در مورد کالا و…)، خریدار حق اعتراض داشته و کارشناسان کاویان در اسرع وقت شکایت را مورد بررسی قرار می‌دهند.

قرار دادن لینک‌ از سایتهای دیگر در سایت کاویان برای سهولت کاربران عزیز بوده و به معنای تایید این لینک‌ها و سایت‌ها از طرف کاویان نیست. همچنین اگر سایتی لینک کاویان چرم را در صفحه خود قرار دهد، این نیز به منزله تایید سایت مذکور یا ارتباط ما با آن سایت نخواهد بود.

تیم ما هر لحظه در کنار کاربران خود بوده و تمامی تلاش خود را معطوف به حفظ و در دسترس بودن تمامی امکانات وب‌سایت خواهد نمود. در شرایط خاص و غیر قابل پیش‌بینی ممکن است کاویان نتواند برخی یا تمامی امکانات وب‌سایت را در دسترس کاربران قرار دهد که در این صورت کاربران حق اعتراض و درخواست خسارات از کاویان را نخواهند داشت.

کلیه حقوق این سایت محفوظ بوده و لوگوی وب‌سایت کاویان، نماد‌ها و ویژگی‌های وب‌سایت،‌ همه به صورت رسمی ثبت شده و انحصارا در اختیار کاویان قرار دارد. هر گونه سواستفاده از موارد ذکر شده ممنوع بوده و فرد یا سازمان یا شرکت متخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

راه‌های ارتباطی کاویان در صفحه تماس با ما قرار داده شده و هر شماره و راه ارتباطی دیگری به غیر از آن از مسئولیت کاویان چرم خارج است.

وظایفی شما در قبال ما

استفاده از سرویس‌ها و خدمات وب‌سایت کاویان www.kavianleather.com به معنای پذیرفتن قوانین سایت می‌باشد.

هر گونه اخلال و تحریف در اطلاعات و داده‌ها و دور زدن سیستم امنیتی وب‌سایت کاویان طبق قانون جرایم رایانه‌ای، جرم محسوب شده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

ثبت هرگونه نظر سیاسی و غیر اخلاقی و تمسخر و توهین قومیتی و نژادی در بستر وب‌سایت کاویان ممنوع بوده و کاویان چرم حق خواهد داشت تا حساب کاربری فرد خاطی را مسدود نماید.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. فروشگاه ابزار آلات کاویان چرم هویت شخصی کاربران را محرمانه دانسته و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

کاویان حق خواهد داشت در هر زمانی که کاربری قوانین این سایت را رعایت نکرده و طبق این قوانین متخلف شناخته شود، عضویت وی را به حالت تعلیق درآورد. البته حق اعتراض برای کاربر متخلف محفوظ خواهد بود.

درصورتی که فروشگاه کاویان، ضمانت تعویض کالا و یا برگشت پول را برای کالای ثبت شده در نظر گرفته و خریدار ناراضی باشد، فروشگاه موظف به پرداخت هزینه برگشت کالا خواهد بود.

کاربران متعهد و موظف به حفظ نام کاربری و رمز عبور خود خواهند بود. در مواردی که در اثر بی‌احتیاطی کاربر از حساب وی سوءاستفاده شود، خود کاربر مسئول عواقب آن بوده و کاویان هیچ مسئولیتی را نخواهد پذیرفت. از همه کاربران (خریدار یا فروشنده)‌ انتظار می‌رود، در صورت مشاهده هر گونه تخلف از دیگر کاربران از طریق سامانه مخصوص گزارش تخلف، کاویان را برای بررسی و پیگیری فرد خاطی مطلع نمایند.